sobota 20. února 2016

BUSY DAY

  V 9:20 to začalo. Sešli jsme se s Kačkou, obešli pár sekáčů (Deniska má sukni za 15,-!!!) a vydali se do Originálu na snídani s designérkou Mirkou Horkou. Ještě před tím jsme se ale museli vrátit k Denisce pro foťák, protože ho NĚKDO zapomněl. Na snídani jsme tedy přišli pozdě o půl hodiny. Jako vždy. Mirka mluvila o tom, jaké to je shánět látky, o domlouvání se s různými firmami, o tom, kdo si u ní objednal bláznivé modely (sako na svatbu s šesti metrovou vlečkou, …) a tak. Bylo to moc moc fajn. A snídaně byla ještě víc fajn. Jogurt s chia, malinami, kokosem a matcha buchta? Mňam! Také jsme se porozhlédli po krámku, ale neodnesli si vůbec nic – moc dokonalých věcí, těžké rozhodování, vysoké ceny a tak. Znáte to.
  Po snídani jsme šli do Depa na street food market (článek o něm pozítří!), kde jsme potkali další přátele, takže nás bylo asi deset. Tolik jídla na jednom místě, to prostě nejde odolat! Takže jsme se samozřejmě strašně moc přejedli. Strašně moc! Že jídlo unavuje je známá věc, navíc k tomu přidejte celodenní chození… Bylo to ultra náročné! Z Depa jsme si odskočili ještě do čajovny na setkání Ars poetica - časopisu, do kterého píšeme recenze kaváren.
  Myslím, že nás všechny bolí nohy, jsme přecpaní, ale stálo to za to. Rozhodně! bomber Topman, kalhoty secondhand, košile secondhand + diy, boty Puma, čepice Topman, hodinky Komono


kabát Reserved, sukně Mohito, rolák Lerros, boty H&M, náhrdelník H&M, kabelka C&A

H.


Žádné komentáře:

Okomentovat